Cześć, jestem ROZWIĄZANIEM
EKSPERT

Nazywam się Jonathan i tak jak Ty jestem odpowiedzialny za rozpowszechnianie w zespole naszej szkoły ds. Internacjonalizacji. Będę waszym przewodnikiem po kursie i materiałach upowszechniających. Cieszę się, że tu jesteś, witaj na pokładzie, nowy kolego!

O mnie

Oprócz codziennych zadań nauczyciela, odpowiadam za widoczność działań moich szkół i szkół na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym.
Jestem ekstrawertykiem, lubię rozmawiać z ludźmi lub przed kamerą, robić zdjęcia i dzielić się wiadomościami. Potrafię tworzyć atrakcyjne materiały promocyjne, a moje profile w mediach społecznościowych rocka. Jestem bardzo dobry w zapamiętywaniu nazwisk ludzi i budowaniu relacji.

Moje zadania

W przypadku każdego międzynarodowego działania prowadzonego przez moją szkołę (jako partner lub koordynator, obejmującego wyłącznie mobilność fizyczną lub współpracę online), zazwyczaj:

- udział w tworzeniu Planu Upowszechniania wraz z Kierownikiem Projektu / Koordynatorem;
-identyfikacja grup docelowych do rozpowszechniania i docieranie do nich poprzez działania online i offline;
-tworzenie identyfikacji wizualnej projektu (logo, strona internetowa, szablony, promocja);
-zarządzam kanałami mediów społecznościowych mojej szkoły;
- upewnić się, że zasady zawarte w przewodniku po identyfikacji wizualnej specyficzne dla programu, w ramach którego projekt jest finansowany (np. Erasmus) są spełnione, że wszystkie logo i zastrzeżenia są tam, gdzie powinny;

Oprócz aktywności w konkretnych projektach odpowiadam za ogólny wizerunek swojej szkoły na poziomie międzynarodowym: tworzę i aktualizuję prezentacje szkolne, stronę internetową, materiały promocyjne; Często publikuję w mediach społecznościowych; Aktywnie szukam możliwości nawiązywania kontaktów;

Moje wykształcenie i doświadczenie

Na tym stanowisku bardzo ważne są umiejętności komunikacyjne, a także zaawansowana znajomość języka angielskiego. Stopień, jaki masz, nie ma tak naprawdę znaczenia, o ile jesteś dobrym komunikatorem, aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych i masz pewną wiedzę na temat projektowania graficznego (jest to potrzebne do tworzenia ładnych materiałów promocyjnych). Będziesz także potrzebować umiejętności przemawiania publicznego, umiejętności społecznych, umiejętności zawodowych e-maili i dużej kreatywności.

Moje wady

Lubię mówić ... dużo. I publikuj wszystko w mediach społecznościowych. Mam tak wiele połączeń, że trudno jest wszystkich śledzić. Robię zdjęcia wszystkim i wszystkim i czasami może to być trochę denerwujące dla innych członków zespołu. Czasami jestem zbyt entuzjastyczny i topię ludzi w wiadomościach, nawet o drobnych lub mniej istotnych sprawach.

Moje kluczowe kompetencje

Oto kluczowe kompetencje, których potrzebujemy jako osoby odpowiedzialne za rozpowszechnianie i które zdobędziesz, biorąc udział w kursie szkoleniowym, przez który Cię poprowadzę. Jak widać, żadna z umiejętności nie jest na 100%, ponieważ nikt nie jest doskonały i zawsze jest miejsce na ulepszenia, ale masz pomysł!

Sieci i media społecznościowe

%

Umiejętności komunikacyjne, w tym. EN (werbalne i pisemne)

%

Grafika i promocje

%

Umiejętności społeczne i budowanie relacji

%

Profesjonalne wysyłanie e-maili

%

Czy jesteś zainteresowany?

Idź na szkolenie i zdobądź własny certyfikat!
Możesz uzyskać dostęp do szkolenia, korzystając z linku poniżej lub przycisku w prawym górnym rogu tej strony. Nie zapomnij o innych zasobach (przyciski Pobieranie i Zasoby zewnętrzne w menu)!

Przybory

Zasoby do pobrania

Zasoby zewnętrzne

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Liceul Tehnologic Petricani

LICEUL TEHNOLOGIC PETRICANI
617315 - Petricani, jud. Neamț


Email: sampetricani@yahoo.com
Tel. / fax: 0233785052

Dofinansowano z programu Unii Europejskiej Erasmus +

Wsparcie Komisji Europejskiej dla powstania tej publikacji nie oznacza poparcia dla treści, które odzwierciedlają jedynie poglądy autorów, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w niej zawartych.


Jest to OPEN EDUKACYJNY ZASOBÓW stworzony przez zespół SLIDE w ramach projektu SLIDE. Możesz używać, adaptować, powielać i udostępniać dzieło, o ile nie używasz go w celach komercyjnych i wskazujesz twórcę (Zespół projektowy SLIDE 2018-1-RO01-KA201-049382). Więcej informacji TUTAJ.