Cześć, jestem odpowiedzialny za kontrolę jakości

Nazywam się Christine i, podobnie jak Ty, odpowiadam za zapewnienie jakości zespołu ds. Internacjonalizacji naszej szkoły. Będę twoim przewodnikiem po kursie kontroli jakości i materiałach. Cieszę się, że tu jesteś, witaj na pokładzie, nowy kolego!

O mnie

Oprócz moich codziennych zadań jako nauczyciela, odpowiadam za zapewnienie, że wszystkie działania międzynarodowe odbywają się w najlepszych możliwych warunkach i że wszystko spełnia standardy jakości, w zakresie niezawodności, użyteczności itp.
Lubię wszystko robić dokładnie, a dbałość o szczegóły to jeden z moich najlepszych atutów. Jestem optymistą i spokojnym i nigdy niczego nie tracę. W rzeczywistości, jeśli ktoś inny w zespole to zrobił, zwykle jestem w stanie mu powiedzieć, gdzie się znajdują.

Moje zadania

W przypadku każdego projektu międzynarodowego realizowanego przez moją szkołę (jako partner lub koordynator, obejmującego wyłącznie mobilności fizyczne lub współpracę online), zazwyczaj:
- upewnić się, że przeczytałem, rozumiem i stosuję wszystkie warunki umowne dotyczące jakości wydane przez finansującego, władze krajowe i koordynatora projektu;
-opracuje procedurę zapewniania jakości i standardy zapewniania jakości dla każdego działania / oczekiwanego rezultatu;
-tworzyć narzędzia do zbierania danych (np. kwestionariusze, interwies);
-zbieranie, centralizowanie, interpretowanie danych i proponowanie środków naprawczych, jeśli to konieczne;
-Upewnij się, że wszystkie wydane oficjalne dokumenty są w odpowiedniej kolejności;

Moje wykształcenie i doświadczenie

Aby być QA, konieczne jest przynajmniej uzyskanie tytułu licencjata. Mój jest z matematyki, ale to nie ma znaczenia, o ile spełniasz inne kryteria.
Poza tym całkiem nieźle radzę sobie z pakietem Microsoft Office i całą masą innych aplikacji do kontroli jakości i analizy danych.

Moje wady

Jestem perfekcjonistą i czasami trudno jest mi pójść na kompromisy, nawet jeśli są one konieczne, aby uratować ważniejsze rzeczy. Lubię mieć wystarczająco dużo czasu, aby wszystko zrobić porządnie i nie lubię się śpieszyć. Są chwile, kiedy trochę trudno mi uzyskać szerszy obraz.

My Key Competences

Oto kluczowe kompetencje, których potrzebujemy jako osoby odpowiedzialne za zapewnienie jakości i które zdobędziesz, biorąc udział w kursie szkoleniowym, przez który Cię poprowadzę. Jak widać, żadna z umiejętności nie jest w 100%, ponieważ nikt nie jest doskonały i zawsze jest miejsce na ulepszenia, ale masz pomysł!

Dbałość o szczegóły

%

Umiejętności komunikacyjne (werbalne i pisemne)

%

Gromadzenie / analiza / interpretacja danych

%

Planowanie i organizowanie

%

Rozwiązywanie problemów, rozsądna ocena

%

Czy jesteś zainteresowany?

Idź na szkolenie i zdobądź własny certyfikat!
Możesz uzyskać dostęp do szkolenia, korzystając z linku poniżej lub przycisku w prawym górnym rogu tej strony. Nie zapomnij o innych zasobach (poniżej ikony pobierania i zasobów zewnętrznych)!

Przybory

Zasoby do pobrania

Zasoby zewnętrzne

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Liceul Tehnologic Petricani

LICEUL TEHNOLOGIC PETRICANI
617315 - Petricani, jud. Neamț


Email: sampetricani@yahoo.com
Tel. / fax: 0233785052

Finansowane z programu Unii Europejskiej Erasmus +

Wsparcie Komisji Europejskiej dla powstania tej publikacji nie oznacza poparcia dla treści, które odzwierciedlają jedynie poglądy autorów, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w niej zawartych.


Jest to OPEN EDUKACYJNY ZASOBÓW stworzony przez zespół SLIDE w ramach projektu SLIDE. Możesz używać, adaptować, powielać i udostępniać dzieło, o ile nie używasz go w celach komercyjnych i wskazujesz twórcę (Zespół projektowy SLIDE 2018-1-RO01-KA201-049382). Więcej informacji TUTAJ.