Merhaba ben YAYGINLAŞTIRMA
UZMAN

Benim adım Jonathan ve tıpkı sizin gibi okulumuzun uluslararasılaşma ekibinin Yaygınlaştırma sorumlusuyum. Yaygınlaştırma kursu ve materyalleri boyunca rehberiniz olacağım. Burada olmana sevindim, gemiye hoşgeldin, yeni meslektaşım!

Benim hakkımda

Bir öğretmen olarak günlük görevlerimin yanı sıra, okullarımın ve okullarımın faaliyetlerinin yerel, ulusal ve uluslararası düzeylerde görünürlüğünden sorumluyum.
Dışadönük biriyim, insanlarla veya kamera önünde konuşmayı, fotoğraf çekmeyi ve haberleri paylaşmayı seviyorum. Çekici tanıtım malzemeleri oluşturabilirim ve sosyal medya profillerim harikadır. İnsanların isimlerini hatırlama ve ilişki kurma konusunda çok iyiyim.

Görevlerim

Okulum tarafından gerçekleştirilen her uluslararası faaliyet için (bir ortak veya koordinatör olarak, yalnızca fiziksel hareketlilikleri veya çevrimiçi işbirliğini içeren) genellikle:

- Proje Yöneticisi / Koordinatörü ile birlikte Yaygınlaştırma Planının oluşturulmasına katkıda bulunmak;
- Yaygınlaştırma için hedef grupları belirlemek ve onlara çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler yoluyla ulaşmak;
- projenin görsel kimliğini (logo, web sitesi, şablonlar, tanıtım) oluşturun;
-Okulumun sosyal medya kanallarını yönetmek;
- Projenin finanse edildiği programa (örneğin Erasmus) özel görsel kimlik kılavuzundaki ilkelerin karşılandığından, tüm logoların ve sorumluluk reddinin gerektiği yerde olduğundan emin olun;

Belirli projelerdeki faaliyetlerin yanı sıra, okulumun uluslararası düzeydeki genel imajından sorumluyum: Okul sunumları, web sitesi, tanıtım materyalleri oluşturur ve güncellerim; Sık sık sosyal medyada paylaşıyorum; Aktif olarak ağ oluşturma fırsatları arıyorum;

Eğitimim ve Uzmanlığım

Bu pozisyon için ileri İngilizce yeterliliğinin yanı sıra iletişim becerileri de çok önemlidir. İyi bir iletişimci, aktif bir sosyal medya kullanıcısı olduğunuz ve biraz grafik tasarım bilgisine sahip olduğunuz (güzel tanıtım malzemeleri oluşturmak için gerekli olan) sürece sahip olduğunuz derecenin önemi yoktur. Ayrıca Topluluk Önünde Konuşma Becerilerine, Sosyal Becerilere, Profesyonel E-posta Becerilerine ve çok sayıda Yaratıcılığa ihtiyacınız olacak.

Kusurlarım

Konuşmayı çok seviyorum ... çok. Ve her şeyi Sosyal Medyada yayınlayın. O kadar çok bağlantım var ki, herkesi takip etmek zor. Her şeyin ve herkesin fotoğrafını çekiyorum ve bazen bu diğer ekip üyeleri için biraz can sıkıcı olabiliyor. Bazen çok hevesli oluyorum ve insanları küçük ya da çok alakalı olmayan şeyler hakkında bile haberlere boğuyorum.

Temel Yetkinliklerim

Yaygınlaştırma sorumluları olarak ihtiyacımız olan ve size rehberlik edeceğim eğitim kursunu takip ederek kazanacağınız temel yetkinlikler şunlardır. Gördüğünüz gibi hiçbir beceri% 100 değil, çünkü hiç kimse mükemmel değil ve her zaman iyileştirme için yer var, ama sizde bir fikir var!

Ağ ve Sosyal Medya

%

İletişim Becerileri dahil. EN (Sözlü ve Yazılı)

%

Grafikler ve Promosyonlar

%

Sosyal Beceriler ve İlişki Geliştirme

%

Profesyonel E-posta

%

İlgileniyor musunuz?

Eğitim kursuna gidin ve kendi sertifikanızı kazanın!
Eğitime aşağıdaki bağlantıyı veya bu sayfanın sağ üst köşesindeki düğmeyi kullanarak erişebilirsiniz. Diğer kaynakları (menüdeki İndirmeler ve Harici Kaynaklar düğmeleri) unutmayın!

Araçlar

İndirme Kaynakları

Dış kaynaklar

Herhangi bir sorunuz için yardım etmek için buradayız.

Liceul Tehnologic Petricani

LICEUL TEHNOLOGIC PETRICANI
617315 - Petricani, jud. Neamț


Email: sampetricani@yahoo.com
Tel. / fax: 0233785052

Avrupa Birliği Erasmus + Programı tarafından finanse edilmektedir

Avrupa Komisyonu'nun bu yayının üretimi için verdiği destek, yalnızca yazarların görüşlerini yansıtan içeriklerin onaylandığı anlamına gelmez ve burada yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılmasından Komisyon sorumlu tutulamaz.


Bu, SLIDE Projesi kapsamında SLIDE ekibi tarafından oluşturulan bir AÇIK EĞİTİM KAYNAĞIDIR. Çalışmayı ticari olarak kullanmadığınız ve oluşturucuyu belirtmediğiniz sürece kullanmak, uyarlamak, çoğaltmak ve paylaşmakta özgürsünüz (SLIDE Proje Ekibi 2018-1-RO01-KA201-049382). Daha fazla bilgi BURADA.