Merhaba, ben FİNANS UZMANIYIM

Benim adım Julian ve tıpkı sizin gibi okulumuzun uluslararasılaşma ekibinin Mali sorumlusuyum. Finans kursu ve materyalleri boyunca rehberiniz olacağım. Burada olmana sevindim, gemiye hoşgeldin, yeni meslektaşım!

Benim hakkımda

Bir okul muhasebecisi olarak günlük görevlerimin yanı sıra, uluslararasılaşma faaliyetlerinin mali yönlerinden sorumluyum.

Sayılar ve belge yönetimi konusunda iyiyim, finansla ilgili finansal ilkeler ve yasal konular hakkında derinlemesine bir anlayışa sahibim.

Görevlerim

Okulum tarafından yürütülen her uluslararası proje için (bir ortak veya koordinatör olarak, yalnızca fiziksel hareketliliği veya çevrimiçi işbirliğini içeren), genellikle:

- Finansör, ulusal makamlar ve proje koordinatörü tarafından yayınlanan finansla ilgili tüm sözleşme koşullarını okuduğumdan, anladığımdan ve uyguladığımdan emin olun;

- mali raporlama belgelerini, dahili raporlama araçlarını ve zaman çizelgelerini hazırlamak;
- hibelerin sözleşme koşullarına göre harcandığından ve bütçe kategorilerine uyulduğundan, tüm harcamaların uygun olduğundan emin olun;
- Ortaklardan gelen tüm mali belgeleri toplayın ve kontrol edin;
- Proje Koordinatörünün mali kaynakları planlamasını desteklemek;
- banka havalelerini gerçekleştirmek, maaşları / sosyal katkı paylarını ulusal yasalara ve sözleşme hükümlerine göre hesaplamak ve ödemek;
- proje için mali raporları hazırlayın;
-Proje yöneticisine herhangi bir sorunu (örneğin, fazla / az harcama) bildirmek;

Eğitimim ve Uzmanlığım

Finans ve muhasebe okudum ve tam zamanlı bir okul muhasebecisiyim.

Kusurlarım

Bazen çok fazla belge istiyorum - hibe sözleşmesindeki mali koşullara göre gerekli olmayanlar için bile.

Temel Yetkinliklerim

Mali açıdan sorumlular olarak ihtiyacımız olan ve size rehberlik edeceğim eğitim kursunu takip ederek kazanacağınız temel yetkinlikler şunlardır. Gördüğünüz gibi hiçbir beceri% 100 değil, çünkü hiç kimse mükemmel değil ve her zaman iyileştirme için yer var, ama sizde bir fikir var!

Muhasebe ve Finans

%

Yasal

%

ICT

%

Doküman yönetimi

%

Kaynak Planlaması

%
FR

İlgileniyor musunuz?

Eğitim kursuna gidin ve kendi sertifikanızı kazanın!
Eğitime aşağıdaki bağlantıyı veya bu sayfanın sağ üst köşesindeki düğmeyi kullanarak erişebilirsiniz. Diğer kaynakları (menüdeki İndirmeler ve Harici Kaynaklar düğmeleri) unutmayın!

Araçlar

İndirme Kaynakları

Dış kaynaklar

Herhangi bir sorunuz için yardım etmek için buradayız.

Liceul Tehnologic Petricani

LICEUL TEHNOLOGIC PETRICANI
617315 - Petricani, jud. Neamț


Email: sampetricani@yahoo.com
Tel. / fax: 0233785052

Avrupa Birliği Erasmus + Programı tarafından finanse edilmektedir

Avrupa Komisyonu'nun bu yayının üretimi için verdiği destek, yalnızca yazarların görüşlerini yansıtan içeriklerin onaylandığı anlamına gelmez ve burada yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılmasından Komisyon sorumlu tutulamaz.


Bu, SLIDE Projesi kapsamında SLIDE ekibi tarafından oluşturulan bir AÇIK EĞİTİM KAYNAĞIDIR. Çalışmayı ticari olarak kullanmadığınız ve oluşturucuyu belirtmediğiniz sürece kullanmak, uyarlamak, çoğaltmak ve paylaşmakta özgürsünüz (SLIDE Proje Ekibi 2018-1-RO01-KA201-049382). Daha fazla bilgi BURADA.