Merhaba, ben DEĞERLENDİRME benim
Sorumluluk sahibi

Benim adım Mark ve tıpkı sizin gibi okulumuzun uluslararasılaşma ekibinin İzleme ve Değerlendirme sorumlusuyum. ME kursu ve materyalleri boyunca rehberiniz olacağım. Burada olmana sevindim, gemiye hoşgeldin, yeni meslektaşım!

Benim hakkımda

Bir öğretmen olarak günlük görevlerimin yanı sıra, tüm uluslararasılaşma hedeflerinin ve proje hedeflerinin karşılanmasını sağlamaktan sorumluyum. Ekip Koordinatörü ve Kalite Güvence Sorumlusu ile yakın çalışıyorum. Bazen sorumluluklarımız biraz çakışır, ancak İzleme ve Değerlendirme hala temel bir faaliyettir.

Görevlerim

Okulum tarafından yürütülen her uluslararası proje için (bir ortak veya koordinatör olarak, yalnızca fiziksel hareketliliği veya çevrimiçi işbirliğini içeren), genellikle:
- proje izleme ve değerlendirme planını ve veri toplama araçlarını geliştirmek ve güncellemek;
-Proje faaliyetindeki ilerlemeyle ilgili verileri toplamak, merkezileştirmek ve yorumlamak;
- proje ilerleme raporlarını hazırlayın ve Koordinatöre sunun;
- Tüm proje belgelerinin doğru ve güncel olduğundan, faaliyetlerin programa göre uygulandığından ve hedeflere ulaşıldığından emin olun;
-Gerekirse, iyileştirici önlemler önerin;
- Ara ve nihai raporların hazırlanmasında Koordinatöre yardımcı olmak;
-Proje kapatıldıktan sonra proje sonuçlarının sürdürülebilirliğini izlemek;
Daha geniş bir düzeyde, okulumuzun uluslararasılaşma stratejisinin uzun vadeli hedeflerinin karşılanma şeklini, yürütülen faaliyetlerin etkisini ve etkililiğini de takip ediyor ve izliyorum.

Eğitimim ve Uzmanlığım

ME Sorumlusu olmak için en azından Lisans Derecesi gereklidir. Rakamlar ve istatistiklerle çalışmanın iyi olması çok yardımcı olur. Ayrıca, bu pozisyon için BİT becerileri gereklidir.

Kusurlarım

Ölçülebilirlik ve göstergelere takıntılıyım.
Bu hedef AKILLI mı? Bunun etkisini nasıl ölçeceksiniz? Bu harika, ama bunu gerçekte kaç kişi gördü? Lütfen bana web sitesinin kullanıcı istatistiklerini gönderebilir misiniz? ''

Temel Yetkinliklerim

İşte izleme ve değerlendirme sorumlusu olarak ihtiyacımız olan ve size rehberlik edeceğim eğitim kursunu takip ederek kazanacağınız temel yetkinlikler. Gördüğünüz gibi hiçbir beceri% 100 değil, çünkü hiç kimse mükemmel değil ve her zaman iyileştirme için yer var, ama sizde bir fikir var!

Nitel ve Nicel Araştırma

%

İletişim Becerileri (Sözlü ve Yazılı)

%

Rapor yazma

%

ICT Becerileri

%

İstatistik

%

İlgileniyor musunuz?

Eğitim kursuna gidin ve kendi sertifikanızı kazanın!
Eğitime aşağıdaki bağlantıyı veya bu sayfanın sağ üst köşesindeki düğmeyi kullanarak erişebilirsiniz. Diğer kaynakları da unutmayın (aşağıya bakın)!

Araçlar

İndirme Kaynakları

 Dış kaynaklar

Herhangi bir sorunuz için yardım etmek için buradayız.

Liceul Tehnologic Petricani

LICEUL TEHNOLOGIC PETRICANI
617315 - Petricani, jud. Neamț


Email: sampetricani@yahoo.com
Tel. / fax: 0233785052

Avrupa Birliği Erasmus + Programı tarafından finanse edilmektedir

Avrupa Komisyonu'nun bu yayının üretimi için verdiği destek, yalnızca yazarların görüşlerini yansıtan içeriklerin onaylandığı anlamına gelmez ve burada yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılmasından Komisyon sorumlu tutulamaz.


Bu, SLIDE Projesi kapsamında SLIDE ekibi tarafından oluşturulan bir AÇIK EĞİTİM KAYNAĞIDIR. Çalışmayı ticari olarak kullanmadığınız ve oluşturucuyu belirtmediğiniz sürece kullanmak, uyarlamak, çoğaltmak ve paylaşmakta özgürsünüz (SLIDE Proje Ekibi 2018-1-RO01-KA201-049382). Daha fazla bilgi BURADA.