Merhaba, KG SORUMLUSU benim

Benim adım Christine ve tıpkı sizin gibi okulumuzun uluslararasılaşma ekibinin Kalite Güvence sorumlusuyum. QA kursu ve materyalleri boyunca rehberiniz olacağım. Burada olmana sevindim, gemiye hoşgeldin, yeni meslektaşım!

Benim hakkımda

Bir öğretmen olarak günlük görevlerimin yanı sıra, tüm uluslararası faaliyetlerin mümkün olan en iyi koşullarda yapılmasını ve her şeyin güvenilirlik, kullanılabilirlik vb. Açısından kalite standartlarını karşılamasını sağlamaktan sorumluyum.
Her şeyi en ince ayrıntısına kadar yapmaktan hoşlanırım ve detaylara dikkat etmek en iyi varlıklarımdan biridir. İyimser ve sakinim ve hiçbir şey kaybetmem. Aslında, takımda başka biri varsa, ona eşyalarının nerede olduğunu genellikle söyleyebilirim.

My Tasks

Okulum tarafından yürütülen her uluslararası proje için (bir ortak veya koordinatör olarak, yalnızca fiziksel hareketliliği veya çevrimiçi işbirliğini içeren), genellikle:
- Finansör, ulusal makamlar ve proje koordinatörü tarafından yayınlanan kaliteyle ilgili tüm sözleşme koşullarını okuduğumdan, anladığımdan ve uyguladığımdan emin olun;
- her faaliyet / beklenen çıktı için bir kalite güvence prosedürü ve QA standartları oluşturmak;
- veri toplama araçları oluşturmak (anketler, görüşmeler gibi);
- verileri toplayın, merkezileştirin, yorumlayın ve gerekirse düzeltici önlemler önerin;
-Düzenlenen tüm resmi belgelerin doğru sırada olduğundan emin olun;

Eğitimim ve Uzmanlığım

QA olmak için en az bir Lisans Derecesi gereklidir. Benimki Matematik alanında, ancak diğer kriterleri karşıladığınız sürece alan önemli değil.
Ayrıca, Microsoft Office ve bir sürü diğer QA ve veri analizi uygulamalarında oldukça iyiyim.

My Defects

Ben bir mükemmeliyetçiyim ve bazen daha önemli şeyleri kurtarmak için gerekli olsalar bile taviz vermek benim için zor. Her şeyi doğru bir şekilde yapmak için yeterli zamanım olmasını seviyorum ve acele edilmekten hoşlanmıyorum. Büyük resmi görmenin benim için biraz zor olduğu anlar oluyor.

Temel Yetkinliklerim

İşte kalite güvence sorumluları olarak ihtiyacımız olan ve size rehberlik edeceğim eğitim kursunu takip ederek kazanacağınız temel yetkinlikler. Gördüğünüz gibi hiçbir beceri% 100 değil, çünkü hiç kimse mükemmel değil ve her zaman iyileştirme için yer var, ama sizde bir fikir var!

Detaylara dikkat

%

İletişim Becerileri (Sözlü ve Yazılı)

%

Veri toplama / analiz / yorumlama

%

Planlama ve organizasyon

%

Problem çözme, sağduyu

%

İlgileniyor musunuz?

Eğitim kursuna gidin ve kendi sertifikanızı kazanın!
Eğitime aşağıdaki bağlantıyı veya bu sayfanın sağ üst köşesindeki düğmeyi kullanarak erişebilirsiniz. Diğer kaynakları unutmayın (aşağıdaki İndirmeler ve Dış Kaynaklar simgeleri)!

Araçlar

İndirme Kaynakları

Dış kaynaklar

Herhangi bir sorunuz için yardım etmek için buradayız.

Liceul Tehnologic Petricani

LICEUL TEHNOLOGIC PETRICANI
617315 - Petricani, jud. Neamț


Email: sampetricani@yahoo.com
Tel. / fax: 0233785052

Avrupa Birliği Erasmus + Programı tarafından finanse edilmektedir

Avrupa Komisyonu'nun bu yayının üretimi için verdiği destek, yalnızca yazarların görüşlerini yansıtan içeriklerin onaylandığı anlamına gelmez ve burada yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılmasından Komisyon sorumlu tutulamaz.


Bu, SLIDE Projesi kapsamında SLIDE ekibi tarafından oluşturulan bir AÇIK EĞİTİM KAYNAĞIDIR. Çalışmayı ticari olarak kullanmadığınız ve oluşturucuyu belirtmediğiniz sürece kullanmak, uyarlamak, çoğaltmak ve paylaşmakta özgürsünüz (SLIDE Proje Ekibi 2018-1-RO01-KA201-049382). Daha fazla bilgi BURADA.